Trapez Saç Kaplama

 

Fabrika veya tekstil çatılarda trapez sac ya da sandviç panel kaplama uygulamaları yapılmaktadır. Trapez sac kaplama, günümüzde tercih edilen ve çok kullanılan malzeme halindedir. Trapez sac 0.5ml veya başka kalınlıkta üretilen trapez saclar istenilen boya göre fabrikadan sipariş verilir ve çatı üzerine monte edilerek trapez sac kaplama işlemi yapılmış olur. Trapez sac genel olarak köy yerlerinde de çok tercih edilen bir malzeme sebebi kar yağdığında karı üzerinde tutmaması köy halkı için çok büyük önemi ve yeri bulunmaktadır.

http://pillolepererezione.net/cialis-vendita

Trapez sac uygulamaları

Trapez sac kaplama işlemi genel olarak profil demir üzerine yani çelik çatı üzerine daha sağlam olur ve vidalama sistemi daha kuvvetli olur. Trapez sac fiyatları kullanılacak olan malzemenin kalınlığı ve modeli hakkında bilginiz olmazsa biz Babadağ çatı, tarafından sizlere bilgi verilmektedir. Boyalı trapez sac fiyatları ya da sac çatı kaplama fiyatları, her konuda trapez sac sistemleri işi içersinde trapez sac kaplama maliyeti verilmektedir.

trapez sac kaplama

İstanbul genelinde trapez sac kaplama veya fabrika çatı kaplama sistemlerinde en çok tercih edilen sandviç panel kaplama ya da trapez sac kaplama işlemidir. Sebebi istenilen ölçülerde trapez sac uygulamaları yapılmaktadır. Trapez sac kaplama, işlemi hızlı yapılır ve profiller biraz sık bir şekilde kaynak olduktan sonra sıralı bir şekilde dizilerek uygulamasına başlanır boyalı renk olarak istenilen renklerde Trapez sac kaplama yapılmaktadır.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı