Şıngıl çatı yapımı, üretimi hız kesmeyen bir malzeme sebebi çok fazla çatılarda uygulaması olan bir çatı kaplama malzemesi olmasından kaynaklanmaktadır. Şıngıl çatı uygulamaları, günümüzün çatılarında tercihi çok olan ve hala devam eden bir çatı yapımı, olarak sürmektedir. Şıngıl çatı yapımı, sayesinde çatınızda 10 yıl garanti kapsamı bulunmaktadır. Şıngıl çatı, model ve renkleri mevcuttur. Şıngıl çatı kaplama, firmamız sayesinde uzun yıllar rahat edebileceğiniz çatılar yapmaktadır. Şıngıl çatı ( Shingle çatı ) günümüzde en çok tercih edilen bitümlü membran şıngıl, eskiden ise kumlu membran yapraklı şıngıl gibi malzemeler kullanılırken şimdi ise şıngıl izolasyon uygulamaları daha çok tercih edilmektedir. İzolasyonlu şıngıl çatılar demelerinin en büyük sebebi budur. Şıngıl çatı kaplama, ile çift kat membran uygulaması daha sağlam bir yapıyı sizlere sunmaktadır.

ejakulation verzögern dapoxetin tabletten rezeptfrei

Şıngıl çatı yapımı

Şıngıl çatı fiyatları

Çatınız şıngıl çatı yapımına müsait değil ise yenilenerek müsait duruma getirilmektedir. Şıngıl çatı uygulaması genel olarak çatınızdaki eskiyen malzemelerin atılması ve ardından çatı ızgaralarında kırık çürüklerin değiştirilmesi ardından üzerine osb plaka kaplanması onun üzerine polyester keçeli membran uygulaması onun üzerineŞıngıl çatı fiyatları ise izolasyonlu şıngıl çatı izolasyonun yapılarak tamamlanması ile çatınızın bitmiş olur. Bizler çatınızın eğimiyle beraber ölçüsünü ortaya çıkarttıktan sonra sizlere şıngıl çatı fiyatları vermekteyiz. Şıngıl çatı fiyatları, m2 bazında fiyatlandırılır ve ardından teklif halinde sizlere sunulmaktadır.

En sağlam şıngıl çatı uygulaması ise yeni yapılmaya karar alınmış çatılarda uygulanması daha fazla sağlam ve güvenilir olmaktadır. Bizler müşterilerimize şıngıl çatı yapımı, uygulamasına başlamadan önce ( ısı yalıtım ) problemi varsa osb altı 5cm’lik DOW marka köpük koyarak ısı sorununu ortadan kaldırmaktayız. Yeşil renk, kırmızı renk, beyaz renk, desen olarak farklı desenlerde şıngıl çatı uygulamaları mevcuttur. İstanbul genelinde bizler bu hizmetleri sunmaktayız.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı