Zamanın en iyi düşünülen malzemesi haline gelen eksiz oluk sistemleri, sayesinde çatılarda artık plastik oluk uygulaması yapılmamaktadır. Bizler firma olarak eksiz oluk uygulamasını desteklemekte ve müşterilerimize şiddetle sunmaktayız. Eksiz oluk uygulaması, sayesinde çatınız ve kafanız rahat edecek ve asla sorun yaşamazsınız; bizler firma olarak eksiz oluğu tercih etme konusunda % 100 garanti vermekteyiz. Çatınızda istenilen renkte eksiz oluk montajı yaptırabilmektesiniz. Eksiz oluk galvaniz sac ile üretilmektedir. Ve asla paslanmaz uzun yıllar sizi idare etmektedir.

Eksiz oluk sistemleri

Eksiz oluk ve fiyatları

Eksiz oluk uygulaması, sizler için en sağlıklı bir uygulama olduğunu iddia ediyoruz sebebi ise ek olmayan kaç metre, cephe olursa olsun o kadar metre’de oluğu makine da çıkartıp çatıya montajını yapıyoruz. Gelelim m2. Birim fiyatına eksiz oluk m2. Fiyatı 25 ila 30 TL arasında oynamaktadır. Bizler İstanbul genelinde yakın bölgelere 25 uzak noktalarda ise 30, 35 TL, arasında fiyat teklifi sunmaktayız. Eksiz oluk renkleri 3 adet olup özel renklerde ise fiyat farkı alınmaktadır. Sebebi fabrika üreticisi 3 adet renk üretmektedir. Özel renklerde fiyat farkı almaktadır.

priligy 30 mg pas cher prix acheter lexomil 3mg en ligne

Eksiz oluk fiyatları

Eksiz oluk uygulaması

Eksiz oluk, yapımı için ön dip sırada bulunan çatı kaplama malzemesi sökülür eski oluğunuz kelepçesiyle birlikte atılır ardından zemin müsait değilse zemine iyileştirme yapılır. Ardından zemine eksiz oluk kelepçeleri monte edilerek eksiz oluk o cephe ne kadar ise o cepheye özel çekilen oluğun montajı yapılarak o cephede işimiz biter ardından diğer cephelerde aynı şekilde yapılarak eksiz oluk işleminiz bitmiş bulunmaktadır. Şunu söylemekte fayda görüyoruz sadece eksiz oluk değil iniş ve dönüş malzemeleri de mevcuttur. Uygulanması istenilirse uygulaması da yapılmaktadır. Ya da eski inişlere bağlanabilmektedir.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı