İstanbul geneline baktığınız zaman eski yapı çatılarda her zaman kış aylarında veya sağanak yağmurlu havalarda çatı problemleri çıkmaktadır. Çatı tamiri firması, olarak bizleri arayan müşterilerimiz ise bu konuda çok dert yanmaktadırlar. Çatı tamiri denilince bazı noktadan su alması gibi problemlere çatı tamiri, veya çatı onarımı denilmektedir. Çatı tamiri, sıkıntısı aslında büyük olmasa da kış aylarında çatıya çıkmak her zaman problem olmuştur bu yüzden ufak bir sızıntı evinizin tavanından aşağıya akar havanın iyi durumlarında bizlerde gelip çatıda olan sorunu ortadan kaldırıp sizleri bu durumdan kurtarmaktayız. Çatı tamiri için sadece çatıda şu noktadan geliyor bu noktada problem yok diye bir şey demiyoruz her noktada inceleme yaparak keşif sonrası sizlere bilgi aktarmaktayız.

nolvadex tabletten kaufen dapoxetin pille gegen vorzeitige ejakulation

Çatı tamiri

Çatı tamiri firması olarak ilk işimiz çatıdaki problemleri bir an önce bulup gidermek amacıyla çatınızın o an kullanıma müsait olması bizim için çok önemli ıslak veya kar olması bizim açımızdan riskli ve tehlike arz etmektedir.

Çatı tamiri fiyatları

Çatı tamircisi olarak en çok problem ne gibi malzemeler çıkartmakta onu müşterilerimize sunarız ya da bu malzeme daha iyidir bu kullanılırsa bir daha bu problem çıkmaz gibi sunumda bulunmaktayız. Çatı binanızın en önemli bir konumudur onsuz hiç bir şey önlenemez çünkü başınıza yağmur suları akmaya başlar beton zemin çok fazla dayanamaz ve çatlama gibi hasarlara sebebiyet vermektedir. Çatı tamiri fiyatı için ilk olarak keşif yapılır ardından müşteri ile görüşülür ardından onayı üzerine çatı tamiri hangi nokta ise oraya çatı tamir ustası çıkar sorunu yapar bu sayede sızıntı o noktadan bir daha asla olmaz. Kiremit çatı veya izolasyonlu çatılar hiç fark etmez çatı tamiri konusunda hepsini kapsamaktadır.

Çatı tamiri fiyatları

İstanbul çatı tamircisi

Biz sadece İstanbul genelindeki çatı tamirlerine bakmaktayız. Çatı tamiri aslında çatının yeniden yapılması anlamına gelmez yukarda da belirttiğim gibi akan noktaya müdahale edilmektedir.  Çatı tamircisi olarak İstanbul geneline hizmet vermek konusunda aslında en doğrusu ufak tamir için uzak noktalara gidilmemektedir. Sizler İstanbul genelinde oturuyorsanız bizi arayarak bizlere adresinizi bırakın bizler size çatı tamiri konusunda yardımcı olalım.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı